Jailbreaksiz uygulama yükleme ios 10

Teşekkür edenler:
Contents:
  1. Jailbreaksiz iOS Cihazlar İçin En İyi Alternatif App Storelar | Apple Uzmanı
  2. Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yükleyin!
  3. 57 yorum - “Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yükleyin!”

  • Jailbreaksiz iPhone'a Tweak Yükleyin! - lowerlift.com?
  • sevgilimi telefonla nasil takip ederim;
  • Yorum dolaşımı.

TDW forum olarak asla illegal işlerin içinde olmadık, olmayacağız. Bizim adımızı kullanarak geçmişte ve günümüzde illegal işler yapanlar olmuştur ve olacaktır. Buna kesinlikle itibar etmeyiniz.

Jailbreaksiz iOS Cihazlar İçin En İyi Alternatif App Storelar | Apple Uzmanı

Bizi bu tür işlerle itham etmek, iftara atmaktır. Dreambox ve uydu dünyasına yazılımları ile Türk damgasını vuran TDW forum olarak elde ettiğimiz bu imaj ve çizgimizi asla değiştirmeyeceğiz. Burada aciklanan Programlar ve tarifeler sadece deneme amacli olarak verilmektedir!

iPhone da bedava uygulama indirmek

Denemek sizin kendi seceneginizdir! Herhangi bir yanlis kullanimda kendiniz sorumlusunuzdur! Seçenekler Yazdırılabilir şekli göster.

Son olarak yayınlanan iOS Yeni sürüm gelmediği gibi Apple’ın iOS Bu alanda ünlü geliştiricilerinde bir bir yaptığı açıklamalar yeni bir sürümün gelmeyeceğini gösteriyordu. Şimdi ise iOS Aslında genel kullanım verilerine baktığımız ve imzaların çok öncesinde kapatıldığını düşündüğümüz zaman, artık çok fazla önemi kalmamış olsa bile iOS Sadece 64 bir kullanan cihazlar için yayınlanan serinin farklı bir sürüm olarak Saigon adı ile çıktığı açıklandı.

Yani Pangu ya da Yalu sürüm değil. Bunun yanı sıra sistemde yer alan farklı bir açıktan yararlanılarak çıkarıldığı belirtilen iOS Zaten kullanıcıların çok fazla ilgi duyması beklenmiyor fakat bu sürüm içinde uyarılar gelmeye başladı.

Vshare uygulama mağazasını henüz denemediyseniz, diğer alternatiflere geçmeden önce aşağıdaki linki tıklayarak deneyebilirsiniz:. HipStore, birçok ücretsiz uygulama içeren ve önde gelen üçüncü taraf uygulama mağazalardan biridir. Daha iyi arayüzü ve uyumluluğu ile en iyi alternatiflerden bir tanesidir. AppCake, Vshare gibi mükemmel bir uygulamadır. Apple hayranlarının, iTunes app store tarafından kısıtlanmış uygulamaları denemelerine olanak tanır.

Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yükleyin!

Ayrıca, jailbreaksiz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus üzerinde çalışacak şekilde test edilmiştir. Çok çeşitli ücretsiz iOS oyunları ve uygulamaları sunuyor ancak ciddi bir sorun var. Kuaiyong, neredeyse tüm iOS sürümlerinde çalışan bir Çin uygulama mağazasıdır. Değişiklikler yapmak veya hatta IPA dosyalarını kolayca yüklemek için iOS dosya sistemine erişebilirsiniz. Bu uygulamaların zarar verip vermemesi tamamen yayıncının iradesine bağlı.

57 yorum - “Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yükleyin!”

Bu yüzden güvenilir yerlerden indirmek veya mümkünse hiç bulaşmamak lazım. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Notify me by email when the comment gets approved.