Arama engelleme apk

Yorum Ekle
Contents:
 1. Arama Engelleme 2018 APK
 2. İndir arama engelleme kara liste - Android
 3. Google Dialer
 4. Numara Sorgulama Kim Arıyor Arama engelleme 2018 apk

 • arama engelleme uygulama!
 • iphone jailbreak yapmadan oyun yükleme?
 • lg telefon izleme.
 • Arama kaydetme apk - Facebook sifre kirici apk.
 • Numara engelleme - Calls Blacklist Android - Aptoide için APK indir?

Ayrıca, yalnızca son arama listenizden seçerek numaraları engelleyebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, o can sıkıcı arayanın tekrar duymayacaksınız. Numarayı bildirmek, Google ve diğer taşıyıcılara da gönderir ve gelecekte daha etkili spam filtreleri geliştirmelerini sağlar.

Arama Engelleme 2018 APK

Want to block a number on your Galaxy S6? Just add them to your auto-reject list.


 • Arama ve mesaj engelleme apk?
 • casus yazilim yukleme.
 • casus telefon izleyici dinleme full apk.
 • The description of Çağrı ve Numara Engelleme.
 • Arama engelleme;
 • dergi abone takip programı ücretsiz.
 • Jailbreakli Iphone Uygulama Indirme.

Ama daha fazlası var. Ayrıca otomatik reddetme listenizi yönetebilir ve bilinmeyen numaraları engelleyebilirsiniz:. Garip bir şekilde, Android Lollipop ve Marshmallow'daki stoklarda dahili bir arama engelleme özelliği bulunmuyor. Bunun yerine, arama engellemenizin olup olmadığı operatörünüze bağlı olacaktır. Ona sahip olup olmadığını kontrol etmek için Telefon uygulamasını açın, engellemek istediğiniz numaraya dokunun, daha sonra Ayrıntılar'a ve ardından sağ üstteki Menü düğmesi'ne dokunun.

İndir arama engelleme kara liste - Android

Operatörünüz telefon engelleme içeriyorsa, burada kara listeye ekle veya Çağrıyı reddet gibi görünür. Lollipop veya Marshmallow kullanıcıları için ideal bir yöntem olmasa da bir geçici çözüm var bu işlem esas olarak KitKat için de aynıdır.


 • Calls Blacklist.
 • müşteri takip programı telefon.
 • face sifre kirma programi indir!

Truecaller ekibi tarafından geliştirilen Truemessenger uygulaması ile kısa mesajları engelleyebilirsiniz. Ürün reklamları, spam mesajlar ve diğer mesaj botları da dahil olmak üzere rahatsız edici tüm mesajları kolayca engelleyebilirsiniz. Truemessenger Cep telefonlarınıza gelen spam SMS'lerden bir türlü kurtulamıyorsanız, Truemessenger uygulamasını denemenizi öneriyoruz.

Google Phone, arama yaparken veya arama geldiğinde mükemmel bir deneyim sağlamak için spam koruması, arayan kimliği ve arama engelleme gibi özelliklere sahip. Google Phone Google Phone alternatif bir arama ve çağrı uygulamasıdır İndir. Aldatmaca veya dolandırıcı çağrıları ve kısa mesajları tanımlama ve engelleme yeteneğine sahip olan Mr. Number uygulaması oldukça kolay kullanıma sahip. Kullanıcılardan gelen bazı geri bildirimler , uygulamanın bazı özelliklerinin Android 5.

Google Dialer

Number adlı Android uygulaması sayesinde istemediğiniz numaralardan gelen aramaları ve mesajları engelleyebilirsiniz. İstenmeyen çağrılara karşı güvenli bir koruma sağlayan Call Blocker uygulaması, bir dosyadan ya da listeden kara liste numaralarını içe veya dışa aktarmanızı sağlıyor.

Samsung (Galaxy S4, S5, S6, Not 4)

Spam çağrıları tanımlama ve engellemek için birçok özellik sunan Whoscall uygulaması oldukça temiz bir tasarıma sahip. Gelen çağrılar hakkında bilgi vermek için iletişim bilgileri kartı sunan uygulama oldukça güçlü bir çözüm diyebilirim.

Android Telefonlarda Numara Engelleme

Cep telefonu tarayıcısında kullanıcı tarafından ziyaret edilen tüm URL'leri görüntüleyin. Çevirimiçi neler yaptıklarını tarama geçmişlerini araştırarak öğrenin. Telefonun adres defterine eklenen her bir kaydı kontrol edin ve telefonun takvimindeki her etkinliği takip edin.

Bu özelliği hedef kullanıcının Skype, WhatsApp, iMessage, ve Viber kullanarak gönderdiği ve aldığı mesajları kaydetmek için kullanın.

Numara Sorgulama Kim Arıyor Arama engelleme 2018 apk

Kullanıcının popüler sosyal ağlardaki hesaplarını yönetin ve ne hakkında mesajlaştıklarını öğrenin. Hedef telefonun hangi uygulamalara ve programlara erişebileceğini belirleyin. Uygunsuz hiçbir etkinliğin çalışmadığından emin olun. Bu mobil gözetim yazılımı hedef telefona kaydedilen her fotoğraf ve videoyu görüntülemenizi sağlıyor. Çocuğunuz veya çalışanınız kendi telefon kamerası ile bir video kaydettiği ya da fotoğraf çektiği zaman, anında sizin mSpy hesabınıza yüklenecektir.