Ios yazılım güncelleme kapatma

iOS Güncellemelerini Engelleme:
Contents:
 1. No Comments
 2. İos 11 güncelleme kapatma
 3. PlayStation Plus Ağustos 2017 oyunları
 4. iOS Güncellemelerini Engelleme

No Comments

Şimdi kardeş iphone 5 kullanıyorsan benim gibi, veya 4s ios 10 yüklediğin zaman telefonun göz göre göre yavaşlayacağını biliyorsan güncellemek istemiyorsun. Her en son sürüm en iyi diye bir şey yok yani. Yüklenen ama kurulmamış güncellemeyi telden silsen bile wifi bulduğu anda otomatik indiriyor ve sürekli güncelleyeyim mi diye sorup duruyor. Bunu kapatamıyorsun, hatta bazen yanlışlıkla güncelleye basıp teli yeniden başlatmak zorunda kalabiliyorsun. Bu sebeplerden ötürü bu yöntem işe yarıyorsa eğer gayet de değer… Paylaşım için teşekkürler, hemen deneyeceğim. Millet güncelleme gelsin diye can atar bazıları güncellemeyi bloke eder ilginç dünya neymiş yavaşlatıyormuş he.

İos 11 güncelleme kapatma

Peki bunu yaparsak itunes ile son versiyonu manuel atabilir miyiz? Sormamın nedeni bu linki sildirebilir apple. Net olarak sizlere iOS güncelleme uyarılarını kapatmak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS güncelleme uyarılarını kapatmak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bir Cevap Yazın İptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


 • 48 yorum - “iOS güncelleme uyarılarını kapatmak”.
 • iOS Güncelleme Engelleme Bildirim Kapatma!
 • uzaktan güvenlik kamera izleme programı indir!

Mırat gürbüz dedi ki: SDN Okuru dedi ki: Popüler Haberler 1 PES demo nasıl indirilir? Artik bu profil gecersiz oldu bende bugun.

PlayStation Plus Ağustos 2017 oyunları

İos 11 guncellemeleri otomatik iniyor. Bu otomatik guncelleme inip durmamasi icin guzel bir cozumdu. Simdi nasil halledecegiz bilen var mi? Bu mesaja 1 cevap geldi. Hocam dediğiniz olay bende de bugün oldu.

iOS Güncellemelerini Engelleme

Bir baktım, iOS 11'i indirmiş bile. Nasıl oldu deyip profil kısmına baktım, yüklemiş olduğum profil yok: Dediğiniz gibi, geçersiz olmuş artık. Öm ile atacağım linkten, kendi ve babamın cihazlarımıza yeniden profil yükledim en alttakini - watchOS beta 4.


 • gps konum bulma android.
 • casusu telefon dinleme apk?
 • iphone 6s yazilim guncelleme cikmiyor.
 • arama geçmişi görme.
 • casus böcek programı;
 • telefon sapığını nasıl tespit ederiz.
 • iPhone'da iOS Güncellemelerini Kapatmak - TeknoSeyir!

Siz de onu yükleyin. Tabiki sorun yapmaz daha sonra ayarlar genelde en altta profilden silerseniz güncelleme alabilirsiniz, sadece apple watch profili kuruyor cihazınıza ve güncelleme almıyor cihaz.

Edit; jailbreak gerektirmiyo da Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi. Rica ederim ne mutlu işinize yaradıysa ben de aylarca Onu ben de bilmiyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi. Elektronik Sigara Joyetech Vaporesso sesli siteler. Yasal Bildirim Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T. Org hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetleri iletişim bölümünden yönetimle iletişime geçilmesi halinde AppleYardim.

iphone ios Otomatik Güncellemeyi Durdurma Engelleme