Telefon no sorgulama

Why do I have to complete a CAPTCHA?
Contents:
 1. Bilinmeyen Numaralar Servisi Üzerinden İsimden Numara Sorgulama
 2. Telefon Numarası Sorgulama
 3. Attention Required! | Cloudflare

Türk telekom üzerinden iş ve ev telefon numaranızın paylaşılmasını isterseniz bu konu ile ilgili ayarları 1 numarasını arayarak online hizmet merkezlerinden veya Türk Telekom ofis ve bayilerinden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ücret ödeyerek isimden telefon numarasını bulmak artık kolay hale getirildi.

Bedava Numara Sorgulama (CIA)

Ülkemizde sık sık televizyonlarda 80 vb reklamların yapıldığına şahit olmuşsunuzdur. Hatta öyle ki bu reklamlardan bir ara herkese gına gelmişti: Ama uygulama öyle güzel işletiliyor ki ismini verdiğiniz kişinin telefon numarasına eğer izin verdiyse kolaylıkla erişilebiliyorsunuz. Tüm operatörlerden dakika da sabit fiyat olarak kuruş ödeyerek ülkemizde yaşayanlar dahil Kıbrıs ve yurt dışındaki kişilerin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Vodafone hat sahipleri telefon numarası üzerinden hat sahibinin adını ve soyadını öğreneme imkanına sahiptir.

Sizi arayan telefon numarasını, para ödemeden, ücretsiz olarak Facebook, Whatsapp gibi cep telefonu uygulamalarından da sorgulayabilirsiniz. Bu uygulamalara para ödemeden kişinin numarası sistemde kayıtlı ise öğrenebilirsiniz. Gerek sabit hatlara gerek cep telefonlarına sürekli aramalar yapılıyor. Kişiler arayan numaraların kimisini tanıyor fakat tanımadıkları numaralardan gelen pekçok arama da oluyor.

Önemli olabilecek bu aramaları kimin yaptığını öğrenmek günümüzde artık çok kolay. Cep telefonlarına gelen aramaların kime ait olduğunu kullanılan hattın servis sağlayıcılarından öğrenmek oldukça kolay. Servis sağlayıcısına yapılan numara sorgulama ile servis sağlayıcısı bu konuda bilgilendirme yapıyor. Fakat cep telefonu hatlarının servis sağlayıcıları bunu belli bir ücret karşılığında yapıyor.


 • iphone 6 Plus whatsapp önizleme açılmıyor.
 • One more step.
 • whatsapp sohbet hilesi.

Zaman zaman bu servis sağlayıcıları kampanyalar yapıyor ve Telefon numararası sorgulama hizmeti karşılığında bedel talep etmiyor fakat kampanya dönemleri dışında bu hizmet ücretli. Mehmet Polat bir yorum yaptı. Filiz yildirim bir yorum yaptı. Hüseyin Ayan bir yorum yaptı. Faik Seyhan bir yorum yaptı. Murat yavuz bir yorum yaptı. Butel beni gece gunduz ariyor kimdir allah rizasi icin bulun Hüseyn bir yorum yaptı. İsimvermek istemiyorum bir yorum yaptı.


 • DEVLET DESTEKLİ.
 • What can I do to prevent this in the future?!
 • iphone 6s Plus casus dinleme.
 • viber cevrimici takip;
 • mobil labirent izle.
 • İsimden Telefon Numarası Bulma Yöntemi (ÜCRETSİZ TAKTİK)?
 • spy software erkennen iphone X!

B bir yorum yaptı. Azat özkaplan bir yorum yaptı. İlter Doğaç Dönmez bir yorum yaptı. Ayvaz Aymaz bir yorum yaptı. Aman Dikkat bir yorum yaptı. Ceylan demir bir yorum yaptı.

Bilinmeyen Numaralar Servisi Üzerinden İsimden Numara Sorgulama

Ben bu nolar kime ait öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı olun Serdar bir yorum yaptı. Deniz Erkoç bir yorum yaptı. Kemal Yılmaz bir yorum yaptı. Merakli Tilki bir yorum yaptı. Aslı aydogan bir yorum yaptı. Musab erdem korkmaz adıyaman Bu kişinin cep numarası acil lazım bulana ödül verilecektir. Ayhan erbenzer bir yorum yaptı. Gizem tunc bir yorum yaptı. Hüseyin Ezgin bir yorum yaptı. Ali ismail bir yorum yaptı. Halim Ülger bir yorum yaptı. Abdülkadir gönüldaş bir yorum yaptı. Mehmet Özmen bir yorum yaptı. Arzu bir yorum yaptı. Şahan arık bir yorum yaptı.

Sobirova Hafıza bir yorum yaptı. Kubilay sorento bir yorum yaptı. Ferhat Çalışkan bir yorum yaptı. Furkan can bir yorum yaptı. Çimen akbulak bir yorum yaptı.

Telefon Numarası Sorgulama

Aysun ilboga bir yorum yaptı. Melek bir yorum yaptı. Serap budak bir yorum yaptı. Musacevik bir yorum yaptı. Mustafa yıldız bir yorum yaptı. Okan bir yorum yaptı.

Attention Required! | Cloudflare

Mehmet yıldız bir yorum yaptı. Medet bir yorum yaptı. Zeliha bir yorum yaptı.