Arama gecmisi silme samsung

YouTube uygulaması
Contents:
  1. Mobil Google Chrome Arama Geçmişi Silme
  2. Google Arama Geçmişi Silme Rehberi - CHIP Online
  3. Arama geçmişini görüntüleme veya silme

  • Samsung Galaxy J7 Chrome İnternet Geçmişi Silme?
  • iphone 8 geçmişi görme.
  • samsung takip tamir?
  • iphone 8 Plus teknik servis takip.
  • Normal Tarayıcı Geçmiş Silme.

YouTube uygulamasında arama geçmişinize aşağıdaki talimatları uygulayarak erişebilirsiniz. YouTube'da aradığınız videolar seçeneği açıksa arama geçmişiniz Google hesabınıza da kaydedilir. Kayıtlı etkinliğinizi görüntülemek ve kontrol etmek için Etkinliğim sayfasını ziyaret edin. YouTube'da önceden izlediklerinizi görüntülemek veya silmek için izleme geçmişinize göz atın.

YouTube uygulaması veya mobil sitesi için aşağıdaki talimatları uygulayın. Tek bir arama girişini silme Hesabınızda oturumunuz açıkken aşağıdaki adımları uygulayarak arama geçmişinizden tek tek arama silebilirsiniz: Arama simgesine dokunun Yanında geçmiş simgesi olan bir önerilen arama sonucuna dokunup basılı tutun.

Mobil Google Chrome Arama Geçmişi Silme

Bu girişi arama geçmişinizden kaldırmak isteyip istemediğinizi soran açılır pencerede Kaldır 'a dokunun. Çağrı ayrıntıları 'na dokunun. Üst taraftaki Çöp kutusu'na dokunun.

Telefondan GOOGLE Geçmiş Silme (basit)

Çağrı geçmişinizin tamamını silme Telefon uygulamasını açın. Diğer  Çağrı Geçmişi 'ne dokunun.

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi - CHIP Online

Diğer Çağrı geçmişini temizle 'ye dokunun. Çağrı geçmişinizi silmeyi isteyip istemediğiniz sorulduğunda Tamam'a dokunun.

Help Telefonla arama ve gelen çağrıları yanıtlama Kablosuz bağlantı üzerinden arama yapma Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme Sesli mesajınızı kontrol etme Google Duo ile görüntülü görüşme yapma. Bunun için arama veya filtreleri kullanabilirsiniz. Silmek istediğiniz öğenin üzerine gelip "üç nokta" üzerine dokunun ve Sil'e tıklayın.

Belirli bir güne veya döneme ait etkinliği silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve Diğer üzerine tıklayın. Burada "Etkinlik silme ölçütü"nü seçin.

Arama geçmişini görüntüleme veya silme

Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın. Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın. Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz.

Bu durumda kayıt işlemini geçici veya kalıcı olarak durdurma seçenekleriniz var.

Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Geçmiş kaydetmeyi geçici olarak durdurma: Etkinliğinizin hesabına kaydedilmesini bir süreliğine durdurmak istiyorsanız, tarayıcınızda gizli gezinti penceresi açabilir ve bu sırada web'de dolaşabilirsiniz.