S4 konum bulma

Whatsapp'ta Konum Paylaşma
Contents:
  1. Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme - Android - Google Haritalar Yardım
  2. Android cihazınız için konumu açma veya kapatma
  3. Samsung S4 GPS Konum belirleme Navigasyon sorunu
  4. Taramayı açma veya kapatma

Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme Google Haritalar bazen konumunuzu bulmakta zorlanabilir.

Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme - Android - Google Haritalar Yardım

Bulunduğunuz konumu haritada görme Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Haritalar uygulamasını açın. Kablosuz bağlantıyı açın Android telefonunuzda veya tabletinizde Ayarlar uygulamasını açın. Üst kısımda Kablosuz'u açık duruma getirin. Telefon veya tabletinizi yeniden başlatın Android telefon veya tabletinizi yeniden başlatmak için cihazı kapatıp açın.

Android cihazınız için konumu açma veya kapatma

Telefonunuzu veya tabletinizi kapatın: Güç düğmesine basılı tutun Kapat 'ı seçin. Telefonunuzu veya tabletinizi açın: Cihaz açılıncaya kadar güç düğmesine basılı tutun.


  • gelir gider takip programı ücretsiz;
  • Facebook Messenger'da Konum Gönderme.
  • bedava mspy indir;

Telefon veya tabletinizi kalibre edin Mavi noktanızın yayı genişse veya yanlış yönü gösteriyorsa pusulanızı kalibre etmeniz gerekir. Pusulanızın kalibrasyonu tamamlanana kadar 8 çizecek şekilde hareket ettirin. Bunu yalnızca birkaç kez yapmanız gerekir. Yay daralmalı ve doğru yönü göstermelidir.


  • Bulunduğunuz konumu haritada görme;
  • su takip programı ücretsiz?
  • pazarlama müşteri takip programı.

Bu makale faydalı mıydı? Android Bilgisayar iPhone ve iPad Diğer. Gerektiğinde ELS, mobil verileri açabilir. Aramayı veya mesaj göndermeyi bitirdiğinizde, ayarlarınız önceki durumuna geri döner.

Telefon Numarasından IP Adres ve Reel Adres Tespiti

To get the latest tips, tricks, and how-to's, subscribe to our YouTube Channel. Nexus Yardım Yardım Merkezi Nexus. Gizlilik Politikası Hizmet Şartları.

Haritalar bulunduğunuz konumu nasıl bulur?

Nexus Yardım forumu Forum. Android cihazınız için konumu açma veya kapatma Konum açıldığında cihazınızın bulunduğu yerlere dayalı bilgiler alabilirsiniz.

Samsung S4 GPS Konum belirleme Navigasyon sorunu

Bu adımların bazıları yalnızca Android 9. Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Cihazınızın konum doğruluğu modunu seçme Konum modunuzu doğruluk, hız ve pil kullanımına göre seçebilirsiniz. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.

Taramayı açma veya kapatma

Güvenlik ve konum Konum 'a dokunun. Daha sonra, aşağıdakilerden birini seçin: Bu mod, konumu en doğru şekilde almak için GPS, kablosuz bağlantı, sensörler ve mobil ağları kullanır. Bu mod, cihazınızın konumunu daha hızlı ve daha doğru bir şekilde tahmin etmek için Google'ın Konum hizmetlerini kullanır.